1 AL 2.'Sİ %70 İNDİRİMLİ Detaylar
DAZLDAZLDAZL

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Satın aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde iade veya değişim talebi ile geri gönderebilirsiniz. Ürün ile birlikte gönderilen iade/değişim formunu eksiksiz doldurup, fatura ile birlikte paketin içine koymanız gerekmektedir. Teslim tarihinden itibaren 14 günü aşması durumunda maalesef iade kabul edilmemektedir. İade süresi dolan faturasız, yıkanmış, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz ilgili birimimiz tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün tutarı, irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 3-7 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerinize ait ürün tutarının tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli olarak kredi kartınıza ödenecektir. Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden sorumluluk kabul edemiyoruz. Ayrıntılı bilgi için Whatsapp destek ile iletişime geçebilir veya E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.

HANGİ ÜRÜNLER İADE EDİLEMEZ?

Tek kullanımlık ürünler hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ve programlar DVD, VCD, CD ve kasetler, kırtasiye malzemeleri ambalajı ve ürün koruma bandının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olması şartına bağlıdır. İç giyim, mayo ve bikini ürünlerinde ilgili kanun ve yönetmenlik hükümleri gereği değişim ve iade yapılamamaktadır. Ayrıca kasa önü ürünlerin iadesi olmamaktadır. İade ve değişimlerde sorun yaşanmaması adına Ayakkabılarınızı ev ortamında, tekstil ürünlerinin etiketlerini koparmadan ve yıkamadan denemenizi öneririz. Etiketleri koparılmış ve yıkanmış ürünler kabul edilmemektedir.

KUSURLU ÜRÜN İADELERİ

Tarafımızca kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybetmeden ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisin de iade yapabilirsiniz. Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Ürün iadelerinde sadece ürünlerin tamamı kusurluysa ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli geri ödenmektedir. Bunun dışında beden uyumsuzluğu, beğenmeme, cayma hakkını kullanması durumunda sadece ürün bedeli iade edilir.

İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

Tüketici Kanunun da yer alan Sebep Göstermeden Cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir. Üründe ki herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğiniz de ise bu süre 30 güne dek uzamaktadır.

DEĞİŞİM İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞİR?

Beden ve renk değişimi talebi ile yaptığınız iadeler stok olması durumunda aynı gün gerçekleştirilir ve yeni ürün gönderilir. Stok olmaması durumunda WhatsApp veya numaranız üzerinden iletişime geçilerek talebiniz alınır. Değişim talep ettiğiniz ürün sipariş ettiğiniz üründen daha düşük fiyatlı ise aradaki fiyat farkı iade formunda belirteceğiniz iban numarasına iade edilir. Değişim talep ettiğiniz ürün sipariş ettiğiniz üründen daha yüksek fiyatlı ise aradaki fiyat farkı seçeceğiniz bir ödeme yöntemi ile sizden tahsil edilerek gönderilir.

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
FavorilerimÇıkar